Hozzászólások

Bajban az építőipar

Decemberben visszaesett az építőipar teljesítménye 2021 decemberéhez és az előző hónaphoz képest is. Tavaly összességében szerényen, 3 százalékkal nőtt az építőipar termelése, de csak az év eleji felfutásnak köszönhetően. Valójában már 2021 közepe óta nincs az ágazatban növekedés, idén pedig biztos, hogy csökkenő pályára kerül.

« vissza a cikkhez


Még nincs bejelentkezve!

Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!

Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!

A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.

Nincs találat!