Hozzászólások
Bajban az építőipar
Decemberben visszaesett az építőipar teljesítménye 2021 decemberéhez és az előző hónaphoz képest is. Tavaly összességében szerényen, 3 százalékkal nőtt az építőipar termelése, de csak az év eleji felfutásnak köszönhetően. Valójában már 2021 közepe óta nincs az ágazatban növekedés, idén pedig biztos, hogy csökkenő pályára kerül.« vissza a cikkhez
Még nincs bejelentkezve!
Ha hozzá szeretne szólni a cikkhez, kérjük előbb jelentkezzen be ide kattintva!
Ha még nincs felhasználóneve, ide kattintva regisztrálhat!
A kommentelés lehetőségről, szabályairól itt tájékozódhat.
Nincs találat!