Hozzászólások

Hozzászólok
Eddig összesen 1 kommentár érkezett, melyek közül a legfrissebbek:


[TollerBela] [2024.aug.15. 07:50] [válaszolok erre]
Nincs menekvés ezt alól a rendszer alól ! És ez rossz ! Nincs perspektívája, ha elfogynak a tartalékok, a cégek és a családi gazdasági közösségek felbomlanak, a társadalom maga kerül mély válságba. És ez a kormány mindezzel egyáltalán nem törődik !


Összes komment